Wibrujące majtki to z pewnością coś nowego na Polskim rynku. Zostały stworzone z myślą o kobietach szukających doznań w każdym momencie dnia. Są niezwykle ciche i dyskretne więc bez przeszkód można je zabrać do pracy czy do kina. Sprawdź poniżej najlepsze modele damskiej bielizny wibrującej.

Jak działa wibrująca bielizna?

Wibrujące majtki wyglądają jak zwykłe stringi z specjalna kieszonką na bezprzewodowy masażer. Do tego dołączony jest pilot, który łączy się bezprzewodowo z masażerem. Pilot do sterowania siłą wibracji możesz przekazać partnerowi i wspólnie wybrać się na miasto, kolację czy do kina. Emocje i adrenalina gwarantowana! Co raz częściej tego rodzaju bielizna wykorzystywana jest na wieczorach panieńskich, co z pewnością pozwoli zapomnieć ten wyjątkowy wieczór na długo.

Sterowanie masażerem

Sterowanie jest niezwykle proste. Pilot wyposażony jest w przycisk startu oraz przycisk do regulacji poziomu wibracji. I w zasadzie to tyle. Maksymalny zasięg miedzy urządzeniem a pilotem to około 10 metrów. Teraz sama zadecyduj czy sama chcesz kontrolować wibrację czy może oddać pilota partnerowi lub koleżankom.

Podsumowanie

Wibrujące majtki to z pewnością hit 2018 roku. Mogą sprawić mnóstwo przyjemności i niezapomnianych wrażeń. Idealnie nadają się na wieczór panieński czy wypad z partnerem na miasto. Kup i poczuj te niesamowite doznania i adrenalinę jeszcze dziś!